Informacja
Ostatnio na forum NFSPlanet Polska
Finalna beta Edge za 4 dni. Znamy (prawdopodobnie) pełną listę pojazdów  Napisał Manticore
20 stycznia 2017, 17:42
Na oficjalnej stronie NFS Edge na Facebooku opublikowano zapowiedź finalnych testów beta. Odbędą się one już 24.01. Na razie nie ma podanej daty premiery pełnej wersji, ale można się domyślić, że nastąpi ona niebawem.

Przy okazji, jeden z użytkowników forum Driving Passion uzyskał dostęp do plików gry. Po ich analizie w edytorze silnika Frostbite, natknął się on na pokaźną listę samochodów (173 pozycje!). Możecie ją przejrzeć na naszym forum.

Ostatnia informacja została opublikowana jakiś czas temu na stronie gry. Okazuje się, że w NFS Edge zaimplementowana będzie możliwość gry solo. Nie wiemy, na jakiej zasadzie będzie to działać, ale można się spodziewać, że zostanie to rozwiązane podobnie jak w Worldzie (możliwość gry z botami przy wymaganym połączeniu z serwerem).

Źródła: Facebook | Driving Passion | Oficjalna strona NFS Edge
 
EA Play 2017 - znamy datę  Napisał Manticore
20 stycznia 2017, 17:05
Po raz drugi Electronic Arts nie pojawi się na targach E3. Zamiast tego, wydawca zorganizuje swoją własną imprezę o nazwie EA Play. Odbędzie się ona w dniach 10-12 czerwca, a więc tuż przed E3.

Transmisja z imprezy będzie oczywiście dostępna w internecie. Chociaż oficjalnie nie zapowiedziano listy przedstawianych gier, możemy być niemal pewni, że swoje pięć minut dostanie tam tegoroczny Need for Speed.

Źródło: EA.com
 
No Limits w wirtualnej rzeczywistości (AKTUALIZACJA)  Napisał Manticore
08 grudnia 2016, 14:37
Potwierdziły się informacje sprzed dwóch miesięcy - Need for Speed No Limits otrzyma wsparcie dla urządzeń wirtualnej rzeczywistości. Zostało to właśnie ogłoszone przez Twittera - na oficjalnym koncie gry pojawiła się grafika widoczna poniżej.

Detale mają zostać podane "wkrótce". Na chwilę obecną wiadomo, że obsługiwane będzie urządzenie Google Daydream. Gdy tylko dowiemy się czegoś więcej - poinformujemy Was o tym.

AKTUALIZACJA: Jest i zwiastun! Okazuje się, że NFS No Limits VR będzie osobną grą, przeznaczoną wyłącznie dla Google Daydream. Będzie widok z kokpitu! Premiera 15 grudnia.

AKTUALIZACJA 2: Wyciekły kolejne informacje o grze. Będzie to tytuł płatny (czyżby brak mikrotransakcji?), a cena wynosić będzie $19,99. Zaoferuje graczom 30 samochodów, 12 tras w 4 lokacjach oraz 60 wyścigów.Źródło: Twitter | Techlomedia
 
Novato Bay - powrót do korzeni a la NFS No Limits  Napisał Manticore
05 grudnia 2016, 16:34
W grudniu zostanie udostępniona kolejna aktualizacja mobilnego Need for Speed No Limits. Będzie ona inna niż wszystkie - wprowadzi do gry nową lokację o nazwie Novato Bay. W odróżnieniu od dotychczas dostępnych tras, będzie to droga nadmorska, obfitująca w piękne krajobrazy - jak za starych, dobrych czasów.

Póki co nie ma jeszcze dokładnej daty premiery aktualizacji. Możecie natomiast obejrzeć jej zwiastun na Twitterze, klikając w ten odnośnik.

AKTUALIZACJA: Nowa trasa jest już dostępna w grze. Wraz z nią, udostępniono wyzwania, umożliwiające wygranie poniższych samochodów:
 • wyzwania specjalne - 2010 Lamborghini Murcielago SV, 2015 Chevrolet Corvette Z06
 • wyzwania Fastlane - 2015 Nissan 370z, 1986 Toyota AE86 Trueno
 • Lamborghini Accademia - Lamborghini Huracan; to wyzwanie rozgrywa się w scenerii zimowej

Rozpoczęto też drugi sezon Blackridge Rivals.


 
Zapowiedź trzeciej bety NFS Edge  Napisał Manticore
16 listopada 2016, 14:22
Na kanale YouTube firmy Nexon pojawił się właśnie nowy zwiastun Need for Speed Edge, zapowiadający trzecie testy wersji beta. Póki co nie podano żadnych konkretnych dat; nie wiadomo też, kiedy (i czy w ogóle) gra zadebiutuje w Europie i USA.

W zwiastunie widzimy jedną interesującą rzecz. Tuż przed rozpoczęciem jazdy, kierowca (w stylu DriveCluba) wsiada do swojego Lamborghini, w którym widać całkiem przyzwoicie wymodelowane wnętrze. Czyżby w NFS Edge miał powrócić widok z kokpitu?...

Zwiastun możecie obejrzeć poniżej.


 
EA rejestruje znak handlowy NFS Arena  Napisał Manticore
08 listopada 2016, 22:16
Electronic Arts właśnie zarejestrowało znak handlowy Need for Speed Arena. Niestety, nie wiadomo, czym ten tytuł tak naprawdę jest. Może to być tytuł przyszłorocznej odsłony serii, ale równie dobrze może być to np. europejska nazwa sieciowego NFS Edge. Póki co, możemy jedynie spekulować - i czekać na dalsze informacje.

Źródło: Euipo Europa
 
Aktualizacja mobilnego Hot Pursuit  Napisał Manticore
28 października 2016, 23:36
Szybki news: właśnie została opublikowana... aktualizacja Need for Speed Hot Pursuit na Androida. Nie są znane jej detale - zauważyłem jedynie, że został wyeliminowany problem z pobieraniem plików gry z serwera (od teraz całą grę pobierzemy bezpośrednio ze sklepu Google Play). Jeśli więc przez ten błąd nie mogliście ściągnąć mobilnego Hot Pursuit - spróbujcie ponownie.

Sam bug był obecny w grze już od paru lat (!). Tym dziwniejsze wydaje się jego poprawianie po tak długim czasie. Cóż - lepiej późno, niż wcale.
 
Extra Options v. 2  Napisał Manticore
28 października 2016, 23:14
Dosłownie przed momentem nlgzrgn wydał drugą wersję swojego skryptu NFS Carbon Extra Options. Oto lista zmian w stosunku do poprzedniej wersji - jest wśród nich kilka naprawdę ciekawych pozycji:

 • możliwość włączenia policji w Szybkim Wyścigu
 • opcjonalny ruch uliczny w wyścigach w kanionie i w drifcie
 • możliwość modyfikacji natężenia ruchu ulicznego
 • odblokowanie wszystkiego w grze (ostrożnie - przed aktywowaniem tej opcji dobrze jest zrobić kopię zapasową save'a)
 • tuning aut w trybie Debug
 • poprawki błędów w grze - nie powinny już występować błędy przy uruchamianiu, poprawiono wygląd aut typu open wheel
 • nowe vinyle, możliwość instalacji dowolnego vinylu na dowolnym aucie


Oprócz tego mod oferuje parę innych, mniej przydatnych opcji. Pełną listę zmian znajdziecie w załączonym pliku Readme. Autor poinformował również, że kolejne skrypty ukażą się dopiero w 2017 roku. Skrypt możecie ściągnąć z serwisu Mega.nz lub ze strony Driving Passion. Poniżej możecie obejrzeć film prezentujący funkcje skryptu.


 
Twórca NFS3 Modern Patch prosi o wsparcie (AKTUALIZACJA)  Napisał Manticore
12 października 2016, 17:56
AKTUALIZACJA: Moden Patch do NFS4 został sfinansowany! VEG zebrał na ten cel $533. Nadwyżka finansowa zostanie przeznaczona na wprowadzenie do łatki nowych funkcji. Jeśli autor dotrzyma terminu, to za około miesiąc powinniśmy spodziewać się obsługi monitorów panoramicznych w Need for Speed Road Challenge.

- - -


Przygotowanie Modern Patch do Need for Speed III było niezwykle pracochłonnym zajęciem. Autor - VEG - pracował nad nim kilka godzin dziennie, przez wiele miesięcy, pisząc łącznie ponad 22 000 linii kodu (!). Rezultatem tego tytanicznego wysiłku jest wprowadzenie pełnej obsługi trybu widescreen w grze, pełna kompatybilność z najnowszymi Windowsami i poprawka całej masy błędów, jakie EA Canada zostawiło w grze. W NFS3 gra się dziś lepiej, niż kiedykolwiek!

Jakiś czas temu VEG rozpoczął pracę nad analogiczną łatką dla Need for Speed Road Challenge (lub, jak kto woli - High Stakes). W maju ukazała się wersja 0.1.0 - póki co wprowadziła do gry kilka drobnych poprawek, zapis ustawień w pliku .ini zamiast w rejestrze oraz lepszą obsługę dodatkowych samochodów, złożonych z dużej ilości wielokątów (tzw. high poly). Aby móc dokończyć łatkę (co nie jest zadaniem ani prostym, ani szybkim), prosi jednak o wsparcie finansowe. Umożliwi mu to poświęcenie się w całości pracy nad poprawką. Obecnie prowadzone są dwie zbiórki - jedna na dokończenie NFS3 Modern Patch, druga na NFS4 Modern Patch. Oto szczegóły:

1. Zbiórka na NFS4 Modern Patch

Czas pracy: około miesiąc
Wymagana kwota: $500 (w chwili pisania newsa, zebrano $320 - 64%)
Co wprowadzi poprawka do gry:
 • obsługę rozdzielczości panoramicznych - będzie je można wybrać w menu gry
 • obsługa proporcji ekranów 5:4, 16:9 i 16:10, HUD będzie automatycznie dopasowywany do danej proporcji
 • lepsze wsparcie dla modów w postaci obsługi tekstur o rozdzielczości 2048x2048
 • poprawki w pliku voodoo2a.dll (dla trybu 3dfx), wprowadzające obsługę dużych tekstur, rozdzielczości panoramicznych i 32-bitowej palety barw


Jeśli VEG upora się z pracą w mniej niż miesiąc, doda do łatki niektóre funkcje z NFS3 Modern Patch. Osoby, które go wsparły, będą mogły zasugerować, które funkcje chcieliby zobaczyć w grze.

2. Zbiórka na dokończenie NFS3 Modern Patch

Czas pracy: tydzień
Wymagana kwota: $100 (na chwilę obecną zebrano już $108)
Co wprowadzi poprawka do gry:
 • obsługa trybu okienkowego dla DirectX 7
 • bardziej wyraźne elementy menu dla DirectX 7 (będą wyglądać tak, jak podczas gry w trybie 3dfx)
 • poprawka w wyświetlaniu czarnych poligonów (np. słynny bug na trasie Hometown przy kościele)
 • możliwość minimalizowania gry przy włączonym trybie pełnego ekranu


Jak dokonać wpłaty?

Pieniądze na rozwój łatek możemy wysłać przy pomocy PayPala. Przy wysyłce podajemy następujący adres e-mail: crazyyy.xxx@gmail.com i dopisujemy: For VEG oraz skrót nazwy gry, którą chcemy wspomóc (NFS3 lub NFS4). Możemy też dopisać swój nick i krótką wiadomość dla twórcy.

Gorąco zachęcamy do wsparcia VEG-a w jego pracy. NFS3 i NFS4 to ponadczasowe klasyki, produkcje do dziś niesamowicie grywalne i dające więcej frajdy, niż niejedna nowoczesna ścigałka.
Źródło: VEG.by
 
Nowości w modach  Napisał Manticore
09 października 2016, 23:22
Gry od Black Box są jak wino - im starsze, tym lepsze. Wszystko to za sprawą graczy, tworzących do nich mody. Pewnie część z Was używa poprawek internauty o ksywce ThirteenAG - dodają one pełną obsługę rozdzielczości panoramicznych do NFS Underground, Underground 2, Most Wanted (2005) oraz Carbon. Niedawno autor uaktualnił swoje skrypty, dodając do nich nowe funkcje:
 • możliwość ustawienia rozdzielczości cieni
 • poprawka wyświetlania cieni - nie powinny one już znikać podczas jazdy w tunelach
 • możliwość zapisania ustawień gry w pliku ini, zamiast w rejestrze Windows
 • NFS Carbon - poprawka błędu powodującego crash gry przy starcie
 • lepsze wsparcie dla gamepadów - od teraz w grach będzie można wykonać każdą akcję za pomocą kontrolera, a w menu będą wyświetlane ikony przycisków Xboksa 360 lub PlayStation


Prezentację ostatniej funkcji możecie zobaczyć na obrazku poniżej. Mody natomiast ściągniecie strony ThirteenAG.Co natomiast u nlgzrgn i jego modami z serii Extra Options? W dalszym ciągu są rozwijane. Ze strony Driving Passion (dawniej GTRCars) możecie ściągnąć najnowszą wersję NFSMW Extra Options, oznaczoną numerem 5 rev. 2. Z ciekawszych rzeczy wprowadzonej w tej wersji można wymienić możliwość zwiększenia zagęszczenia ruchu ulicznego w grze, możliwość zmiany rozmiaru pojazdów (chcecie ścigać się zdalnie sterowanymi autkami? Nie ma sprawy!) oraz poprawkę błędu powodującego znikanie kół w autach typu open wheel.

Oprócz Most Wanted, nlgzrgn pracuje też nad skryptami do obu Undergroundów i Carbona (do pobrania tutaj. W dalszej kolejności autor planuje zabrać się za ProStreet i Undercover (prawdopodobnie zostanie naprawiony uciążliwy błąd z przyciskiem "Kontynuuj" w PS).

Na dzisiaj to wszystko. Jeśli mody zostaną uaktualnione, zostaniecie o tym poinformowani.

Bezpośredni link do moda znajdziecie tutaj.
 
Idź do strony  [1] 2 3 ... 168 169 170
Powered by NFSPlanet.PL/NFSPolska.EU @ 1999 - 2015
Zakaz kopiowania i rozpowszechniania treści zawartych na stronie bez zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia są wyłącznie własnością NFS Planet Polska
Jeśli zdarzy się sytuacja plagiatu jesteśmy gotowi wysunąć wnioski prawne w kierunku plagiatora.
Strona jest dedykowanym przez EA oficjalnym centrum serii NFS.
Fueled by E107 0.7 Core + poprawki i skrypty autorskie
Programowanie: (TriPax) Grafika: Sobiech
A part of T-Projects.NET Group

Witaj
Showroom
Sklep NFS
Sponsorzy
Partnerzy
Ankieta
Oferta
Czas generowania: 0.2385 sek., 0.0915 z tego dla zapytań. Zapytań do bazy danych: 54. Użycie pamięci: 1,248KB