Informacja
Coś się kończy, coś się zaczyna  Napisał Manticore
13 lipca 2015, 21:30
Właśnie mija ostatni dzień, w którym można zagrać online w Need for Speed World. Parę miesięcy temu Electronic Arts podjęło decyzję, by 14 lipca br. zamknąć na zawsze serwery gry - od jutra będzie ona niegrywalna...

... przynajmniej w teorii. Niektórzy fani, nie mogąc pogodzić się ze śmiercią Worlda, postanowili wziąć sprawy w swoje ręce. Efektem tego jest emulator serwera NFS World, pozwalający na grę bez połączenia z prawdziwym serwerem! Na dzień dzisiejszy emulator znajduje się w fazie beta, co oznacza, że mogą pojawiać się w nim błędy, a jego instalacja jest dość skomplikowana; niemniej jednak działa on na tyle dobrze, że już teraz mogę z czystym sumieniem polecić sprawdzenie go osobiście.

W chwili obecnej możemy kupować i sprzedawać samochody (zarówno te za gotówkę z gry, jak i za punkty Speed Boost), modyfikować je wizualnie i mechanicznie, zmieniać dostępne power-upy, a także brać udział w wyścigach i jeździć swobodnie po mieście. Nie musimy obawiać się, że skończy nam się gotówka bądź punkty SB, bowiem tych mamy nieskończenie wiele - możemy więc kupować, co tylko dusza zapragnie. Dodatkowo zablokowano możliwość psucia się pojazdów (możemy nie zawracać sobie głowy ubezpieczeniem i naprawą samochodów).

Emulator możecie pobrać z forum ElitePVPers, po uprzedniej rejestracji. Do działania wymagane jest środowisko Java, oprogramowanie Python w wersji 2.7 oraz mitmproxy. Szczegółową instrukcję instalacji znajdziecie w załączonym w archiwum pliku readme (jest również dostępne w wersji polskiej).

Taki stan rzeczy oczywiście znajdzie odbicie na Planecie - wkrótce możecie spodziewać się artykułów opisujących instalację serwera i dostosowywanie go do swoich preferencji.

AKTUALIZACJA
Na Planecie znajduje się już artykuł opisujący instalację serwera. Znajdziecie go tutaj.
 
Powered by NFSPlanet.PL/NFSPolska.EU @ 1999 - 2015
Zakaz kopiowania i rozpowszechniania treści zawartych na stronie bez zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia są wyłącznie własnością NFS Planet Polska
Jeśli zdarzy się sytuacja plagiatu jesteśmy gotowi wysunąć wnioski prawne w kierunku plagiatora.
Strona jest dedykowanym przez EA oficjalnym centrum serii NFS.
Fueled by E107 0.7 Core + poprawki i skrypty autorskie
Programowanie: (TriPax) Grafika: Sobiech
A part of T-Projects.NET Group

Witaj
Premiera
Sklep NFS
Sponsorzy
Ankieta
Oferta
Czas generowania: 0.0654 sek., 0.0132 z tego dla zapytań. Zapytań do bazy danych: 34. Użycie pamięci: 1,114KB