Informacja
Koniec wsparcia NFS Payback, zapowiedź kolejnej części serii  Napisał Manticore
24 sierpnia 2018, 20:55
Właśnie ukazał się kolejny artykuł z serii Pod Maską. Skupia się on w dużej mierze na 24. urodzinach serii i drobnych "upominkach" dla graczy, które będzie można otrzymać w nadchodzących dniach. Będą to:

  • Nowy porzucony samochód - będzie to Nissan 350Z należący do Rachel z NFS Underground 2. Pojawi się on w przyszłym tygodniu.
  • Podwójna reputacja do zdobycia 28 sierpnia.
  • Podwójna gotówka, do zdobycia 29 sierpnia.
  • 5 darmowych dostaw, które otrzymamy, jeśli zalogujemy się do gry 31 sierpnia.
  • Animowana iluminacja podwozia "pełna fajerwerków" - otrzymamy ją, jeśli zalogujemy się do gry między 31 sierpnia a 3 września.


Choć nie wspomniano o tym wprost, jest to prawdopodobnie koniec aktualizacji NFS Payback - nie wspomniano bowiem o żadnej nadciągającej aktualizacji. Jeśli więc liczyliście na policję w jeździe swobodnej, albo chociaż więcej wyścigów, to musicie obejść się smakiem.

Przy okazji potwierdzono, że za rok ukaże się kolejna część serii:

W przyszłym roku, z okazji ćwierćwiecza Need for Speed, zorganizujemy jeszcze większe święto. Zapewniamy, że będzie się działo. I przyniesiemy ciasto.


O NFS2019 nie wiemy póki co prawie nic, chociaż community manager Ben Walke uchylił nieco rąbka tajemnicy. Pewnie niektórzy z Was marzyli, że na 25 urodziny seria powróci do swych prawdziwych korzeni i otrzymamy coś na kształt TNFS, prawda? Przygotujcie się na solidne rozczarowanie: grze będzie bliżej do NFS2015, niż do Payback. Prawdopodobnie chodzi o powrót do klimatu nocnych, miejskich wyścigów. Oby nie oznaczało to również powrotu do wymogu stałego połączenia z siecią, 10 miejsc w garażu, niepomijalnych cutscenek, dziwnego modelu jazdy i policjantów z IQ kwiatka doniczkowego...


 

Do wystawianie komentarzy na tej stronie wymagane jest zalogowania się - zaloguj się lub kliknij tutaj , aby się zarejestrować.
Powered by NFSPlanet.PL/NFSPolska.EU @ 1999 - 2015
Zakaz kopiowania i rozpowszechniania treści zawartych na stronie bez zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia są wyłącznie własnością NFS Planet Polska
Jeśli zdarzy się sytuacja plagiatu jesteśmy gotowi wysunąć wnioski prawne w kierunku plagiatora.
Strona jest dedykowanym przez EA oficjalnym centrum serii NFS.
Fueled by E107 0.7 Core + poprawki i skrypty autorskie
Programowanie: (TriPax) Grafika: Sobiech
A part of T-Projects.NET Group

Witaj
Premiera
Sklep NFS
Sponsorzy
Ankieta
Oferta
Czas generowania: 0.0538 sek., 0.0124 z tego dla zapytań. Zapytań do bazy danych: 32. Użycie pamięci: 1,122KB