Informacja
Modern Patch w wersji 1.4.0/1.5.0 beta  Napisał Manticore
12 marca 2016, 17:34
Pamiętacie jeszcze łatkę Need for Speed III Modern Patch, wprowadzającą m. in. obsługę nowych systemów operacyjnych oraz rozdzielczości panoramiczncyh? Ostatni raz informowaliśmy o niej w czerwcu. Przyznaję, było to spore zaniedbanie z mojej strony; przez te parę miesięcy autor - VEG - sukcesywnie ulepszał swoje dzieło. Najnowsza wersja stabilna ma numer 1.4.0 i w stosunku do 1.2.0 wprowadza naprawdę imponującą ilość zmian. Możecie o nich przeczytać w rozwinięciu newsa. Łatkę możecie pobrać stąd: http://veg.by/files/nfs3/nfs3_modern_patch.7z.

Warto też wspomnieć, że w przygotowaniu jest też wersja 1.5.0 (link do wersji beta: http://veg.by/files/nfs3/nfs3_modern_patch_beta.7z); jak twierdzi autor, będzie to też prawdopodobnie ostatnia wersja łatki. Powód jest prosty - wszystko, co było do poprawy, zostało już poprawione. Od teraz VEG będzie poświęcać swoją uwagę analogicznej łatce do Need for Speed Road Challenge.

A przy okazji - poprawiliśmy też artykuł opisujący instalację NFS3 na nowych komputerach. Nowa metoda instalacji jest dużo prostsza - poprzednia była nadmiernie rozbudowana.

Źródło: Forum Old-games.ru
[ Więcej... ]


 
Komentarze

Do wystawianie komentarzy na tej stronie wymagane jest zalogowania się - zaloguj się lub kliknij tutaj , aby się zarejestrować.
Powered by NFSPlanet.PL/NFSPolska.EU @ 1999 - 2015
Zakaz kopiowania i rozpowszechniania treści zawartych na stronie bez zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia są wyłącznie własnością NFS Planet Polska
Jeśli zdarzy się sytuacja plagiatu jesteśmy gotowi wysunąć wnioski prawne w kierunku plagiatora.
Strona jest dedykowanym przez EA oficjalnym centrum serii NFS.
Fueled by E107 0.7 Core + poprawki i skrypty autorskie
Programowanie: (TriPax) Grafika: Sobiech
A part of T-Projects.NET Group

Witaj
Premiera
Sklep NFS
Sponsorzy
Ankieta
Oferta
Czas generowania: 0.2101 sek., 0.0742 z tego dla zapytań. Zapytań do bazy danych: 41. Użycie pamięci: 1,167KB