Informacja
Oryginalny Hot Pursuit w wersji widescreen  Napisał Manticore
19 maja 2015, 01:28
Nowy Need for Speed najwyraźniej znowu schodzi do podziemia. Nocne wyścigi po mieście, rozbudowany tuning... Nie można jednak zapominać, że korzenie serii to wyścigi samochodami egzotycznymi, po nie mniej egzotycznych trasach. Jeśli jesteście miłośnikami klasycznych odsłon NFS-a, to mamy dla Was ciekawą informację.

Otóż w dniu wczorajszym, na forum Zeus Software (na tej stronie dostępny jest m. in. nGlide - program imitujący karty 3dfx) użytkownik VEG opublikował stworzoną przez siebie łatkę do gry Need for Speed III: Hot Pursuit.. Poprawia ona masę błędów w grze, umożliwia względnie proste odpalenie jej na nowych systemach operacyjnych, ale przede wszystkim - dodaje obsługę rozdzielczości panoramicznych! Krótko mówiąc, po instalacji łatki, będziecie mogli cieszyć się grą na pełnym ekranie, bez czarnych pasów po bokach. Poniżej przedstawiamy Wam przykładowy zrzut ekranu z gry, w rozdzielczości 1366x768. Pełną listę zmian (w języku angielskim) możecie zobaczyć poniżej, w rozwinięciu newsa. Natomiast sam patch możecie pobrać stąd. Wkrótce na Planecie możecie spodziewać się aktualizacji artykułu dotyczącego uruchamiania NFS3 na nowych komputerach.Pełna lista zmian
 
Komentarze

Do wystawianie komentarzy na tej stronie wymagane jest zalogowania się - zaloguj się lub kliknij tutaj , aby się zarejestrować.
Powered by NFSPlanet.PL/NFSPolska.EU @ 1999 - 2015
Zakaz kopiowania i rozpowszechniania treści zawartych na stronie bez zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia są wyłącznie własnością NFS Planet Polska
Jeśli zdarzy się sytuacja plagiatu jesteśmy gotowi wysunąć wnioski prawne w kierunku plagiatora.
Strona jest dedykowanym przez EA oficjalnym centrum serii NFS.
Fueled by E107 0.7 Core + poprawki i skrypty autorskie
Programowanie: (TriPax) Grafika: Sobiech
A part of T-Projects.NET Group

Witaj
Premiera
Sklep NFS
Sponsorzy
Ankieta
Oferta
Czas generowania: 0.3730 sek., 0.1781 z tego dla zapytań. Zapytań do bazy danych: 34. Użycie pamięci: 1,173KB