Informacja
Ostatnio na forum NFSPlanet Polska
Rejestracja kont  Napisał (TriPax)
20 maja 2006, 01:22
Uwaga,
podczas rejestracji niektórych kont dochodził błędny mail z kodem rejestracyjnym dodający niepoprawne znaki - winą było spolszczenie pobrane ze strony producenta systemu, obecnie błąd jest naprawiony.
Zapraszamy do ponownej rejestacji osoby którym nie udało się zarejestrować poprzednio.
Administracja
 
Historia nfs skopiowana??  Napisał _VoLvErInE_
17 maja 2006, 21:28
"Pewien serwis stwierdził że ów artykuł o histori nfs był skoopiowany z ich serwisu.Lecz artykuł został znaleziony na innej stronie takze i stamtąd został przeniesiony do naszej bazy z małymi poprawkami i dodatkami. Jednak serwis domaga się przeprosin.Więc admin _VoLvErInE_ przeprasza za skopiowanie ich artykułu z... innego serwisu.Ten inny serwis takze mial ten artykuł ale.. inne screeny.Ehh" - _VoLvErInE_


Added by (TriPax)
Administrator volverine został pozbawiony praw administracyjnych gdyż jak się okazało nie tylko sama historia została skopiowana lecz także pare innych treści.
Przepraszamy użytkowników za to zdarzenie i dołożymy wszelkich starań by się one więcej nie powtórzyły.
Administracja NFS.COM.PL

 
Komentarze wyłączone
Ferrari w NFS:MW - ciąg dalszy  Napisał florek
15 maja 2006, 18:31
Jak zapewne niektórzy pamiętają, pisaliśmy już o nie jakim Arushanie, który pracuje nad modyfikacją do gry umożliwiającą granie Ferrari 360 Modena w wersji Spider.
Arushan nie zapomniał o informowaniu fanów gry o postępach w jego pracy, dlatego wczoraj zaktualizował fotki, jednocześnie opisując zmiany względem pierwszej wersji, czyli poprawione cienie i pozycje kół.
Fotki możecie zobaczyć pod tym adresem.
 
Nowe galerie i recenzje!  Napisał Kolarz
15 maja 2006, 15:46
Powstały kolejne galerie. Tym razem, za pomoc dziękuje bardzo userom Darth ZajeV, który nadesłał do nas kompletną galerie wszystkich samochodów [w wersjach stock] z gry NFS: U2 oraz NFS: MW oraz Frogsterowi za nadesłanie do nas recenzji NFS II SE oraz NFS: Underground 2.

Zapraszamy do obejrzenia tych galerii:

NFS: Underground 2

NFS: Most Wanted


Oraz do przeczytania recenzji:

NFS II SE - by FrogsterPL

NFS: Underground 2 - by FrogsterPLJeszcze raz dziękujemy, i ciągle zapraszamy do współpracy z nami. Chętnych zapraszam do kontaktu ze mną [Kolarz].
 
NFS: Carbon Trailer  Napisał fck
14 maja 2006, 12:23
Electronic Arts opublikowało film opisujący wszystkie projekty Electronic Arts. My prezentujemy Wam cały teaser NFS: Carbon.

Długość: 9 minutes 53 seconds
Jakość: DVDRip (niska/wysoka)
Rozszerzenie: Quick Time (MOV)
Wielkość: 25 MB/194 MB(Film EA na E3 - całość).

Low quality teaser
High quality teaser
 
NFS na WCG ?  Napisał (TriPax)
13 maja 2006, 17:16
Tak, ta informacja jest już pewna na 100% - nie wiadomo do konca czy turnieje będą na części MostWanted czy na Underground2 ale pierwsza opcja obecnie jest najbardziej prawdopodobna.
Ten news może nie był by aż tak ważnym dla strony i nie był by w tym dziale gdyby nie jedna istotna sprawa - eliminacje w Polsce jak i przebieg finałów w kategorii NFS będziemy nadzorować własnie my jako partnerzy tegorocznego turnieju !! Dowiadujecie się o tym jako pierwsi na polskiej scenie nfs, gdyż pisze o tym w chwile po ustaleniu szczegółów dotyczących współpracy. Więcej informacji podam w późniejszym terminie.
Jedyne co mi teraz pozostało to serdecznie zaprosię w imieniu NFS.COM.PL do wzięcia udziału w zmaganiach WCG które w tym roku obok tradycyjnej firmy samsung organizuje ESL Polska[ Więcej... ]


 
NFS:CARBON - nowy filmik!  Napisał fck
12 maja 2006, 09:27
Oto przed nami nowy, dłuższy, bo "aż" 19 sekundowy filmik od Electronic Arts.

Film jest podobny do pierwszego, pokazanego na konferencji Sony. Tu również możesz zobaczyć jeno światła we mgle, jednak tym razem jest więcej samochodów i odgłosów silnika. Widać nawet, że będą i neony, co oznacza, że gimnazjalni tuningowcy znów będą zacierać portfele rodziców.

Teaser @ RusUP

Ponadto dowiadujemy się, iż 15 Maja EA poda nam więcej informacji dotyczących ich nowego projektu. Jednakże już teraz możemy powiedzieć, że w grze znajdzie się ponad 25 nowych tras, lepsze ustawienie kamery posdczas nagrywania wypadków, koziołkowania oraz kilka innych wodotrysków nie wpływających na realizm rozgrywki.

NFS: Carbon ma wyjść jesienią tego roku na PC, PS3 i X360.
 
Nowy Need For Speed - NFS Carbon?  Napisał fck
11 maja 2006, 09:52
Jak oficjalnie wiadomo, nowa, dziesiąta już cześć serii Need for speed otrzyma nazwę NFS Carbon i została zapowiedziana na konsolę Playstation 3.

Pokazywano trailery z gry na targach E3, na konferencji prasowej firmy SONY. Niestety pokazano bardzo niewiele, film trwa "aż" sześć sekund.

Jak podaje rosyjski portal RusUP, nazwa carbon nazwa wzięła się od Carbon Canyon w USA. Czyżbyśmy mogli liczyć na koniec ery tuningowców z mlekiem pod nosem?

FILMIK
 
RECENZJA!!!!  Napisał _VoLvErInE_
10 maja 2006, 21:23
Dodałem recenzje NFS High Stakes

Zapraszam do czytania

[link]Komentarze obowiązkowe i ocena też
 
Kolejny konkurs!  Napisał Kolarz
10 maja 2006, 07:31
Tak własnie, rusza nowy konkurs, tym razem na button i banner naszej strony! Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w tym konkursie, zasady znajdziecie w tym wątku, tam również zadawajcie swoje pytania dotyczące konkursu.
Komisja prac składa się z:
elmo
_VoLvErInE_
Kolarz [do mnie można kierować pytania na PM w razie czego]Zapraszamy też do wzięcia udziału w trzeciej edycji TCC, ponieważ zapisalo się bardzo mało użytkowników... wciąż czekamy na odpowietnią ilość "konkursowiczów"
 
Idź do strony  1 2 3 ... 170 [171] 172 173 174
Powered by NFSPlanet.PL/NFSPolska.EU @ 1999 - 2015
Zakaz kopiowania i rozpowszechniania treści zawartych na stronie bez zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia są wyłącznie własnością NFS Planet Polska
Jeśli zdarzy się sytuacja plagiatu jesteśmy gotowi wysunąć wnioski prawne w kierunku plagiatora.
Strona jest dedykowanym przez EA oficjalnym centrum serii NFS.
Fueled by E107 0.7 Core + poprawki i skrypty autorskie
Programowanie: (TriPax) Grafika: Sobiech
A part of T-Projects.NET Group

Witaj
Premiera
Sklep NFS
Sponsorzy
Partnerzy
Ankieta
Oferta
Czas generowania: 0.1516 sek., 0.0895 z tego dla zapytań. Zapytań do bazy danych: 49. Użycie pamięci: 1,206KB