Informacja
Ostatnio na forum NFSPlanet Polska
TopTimes - Zmiany  Napisał jack-jack
26 maja 2006, 20:36
W dziale TopTimes nastąpiły drobne zmiany regulaminu. Zalecam zapoznać się z nimi, w innym wypadku możecie spotkać się z usunięciem wątku turnieju lub co gorsza banem.Zmiany może nie są obszerne, ale są istotne. Po zapoznaniu się z nimi radze się dostosować i kontynuować zabawę
 
Komentarze wyłączone
Wszystkiego najlepszego!  Napisał Kolarz
25 maja 2006, 16:06
Dla naszego head admina, TriPaxa. To jemu zawdzięczamy, że stronka ruszyła po upadku, że stronka wciąż funkcjonuje, że jest coraz lepsza, i wiele innych bardzo ważnych faktów, które można by wymieniac, a końca by nie było Składam od redakcji życzenia, by stronka funkcjonowała bez problemów, by userzy byli grzeczni, by wszystko z WCG wypaliło, by stronka pojawiła się na pierwszym miejscu na NFSCharts Ale życzę również sukcesów w życiu prywatnym, bo przeciez nie samą stronką żyje człowiek
Pomyślmy, co byśmy bez niego zrobili...

Korzystając z okazji, dziękuję w imieniu całej redakcji, i wszystkich userów, za to, co zrobiłeś dla stronki, czyli dla nas wszystkich!

A oto i nasz prezent, nasz, czyli od wszystkich, którzy są choć odrobine w tą strone zaangażowani, bo gdyby nie Wy, nie osiągnelibyśmy tego
Free Image Hosting at <a href=[link]
/>


Tak, dobrze widzicie, 10 miejsce na NFSCharts osiągnięte. Czy to nie piękne, w urodziny naszego head admina? I to po 33 dniach od uruchomienia strony po totalnym upadku... jest czego gratulować, wkońcu gdyby nie on, tego sukcesu byśmy nie osiągneli...
Jeszcze raz wielkie podziękowania, i jednoczesnie gratulacje
 
Koniec produkcji Porsche Carrera GT...  Napisał Lance
22 maja 2006, 18:35
Ze smutkiem donoszę że 6 maja 2006 roku została zakończona produkcja Porsche Carrery GT w fabryce w Lipsku


[ Więcej... ]


 
Kolejny BMW M3 GTR  Napisał florek
21 maja 2006, 18:32
Jak zapewnie niektórzy z Was pamiętaja dawno temu (jeszcze za czasów starego serwera) pisaliśmy o przerabianiu przez program Tuner Transformation BMW 330i na BMW M3 GTR, wzorowane na pojeździe bohatera w NFS:MW. Przeróbka była, no cóż, średnia. Głównie za sprawą złych vinyli i felg.
Teraz wracamy do tematu, ale nie już za sprawą Tuner Transformation. MTV America razem z EA postanowiło dokonać podobnej transformacji. Niestety tak jak w przypadku TT, tu też wóz nie jest aż nadto podobny.
Tym razem winna jest odwrotna kolorystyka, zresztą sami zobaczcie. To jedyne zdjęcie jakie udało sie nam wyszukać. Ciekawe jest za to, że koszt powstania przeróbki wyniósł 33,000$. BMW zostało sprzedane za pośrednictwem internetu za niebotyczne 500,000$ (słownie pół miliona USD).


[ Więcej... ]


 
Nowa recenzja!  Napisał Kolarz
21 maja 2006, 12:53
Pojawia się kolejna recenzja, tym razem do pierwszeo NFSa z rozwiniętym tuningiem mechanicznym jak i optycznym, czyli Underground. Recka została napisana przez Pianka, jednak znaczne poprawki wprowadził Frogster. Obojgu jestem wdzięczny za pomoc.W dalszym ciągu zapraszam do współpracy, chętni - kierunek Kolarz
 
Rejestracja kont  Napisał (TriPax)
20 maja 2006, 01:22
Uwaga,
podczas rejestracji niektórych kont dochodził błędny mail z kodem rejestracyjnym dodający niepoprawne znaki - winą było spolszczenie pobrane ze strony producenta systemu, obecnie błąd jest naprawiony.
Zapraszamy do ponownej rejestacji osoby którym nie udało się zarejestrować poprzednio.
Administracja
 
Historia nfs skopiowana??  Napisał _VoLvErInE_
17 maja 2006, 21:28
"Pewien serwis stwierdził że ów artykuł o histori nfs był skoopiowany z ich serwisu.Lecz artykuł został znaleziony na innej stronie takze i stamtąd został przeniesiony do naszej bazy z małymi poprawkami i dodatkami. Jednak serwis domaga się przeprosin.Więc admin _VoLvErInE_ przeprasza za skopiowanie ich artykułu z... innego serwisu.Ten inny serwis takze mial ten artykuł ale.. inne screeny.Ehh" - _VoLvErInE_


Added by (TriPax)
Administrator volverine został pozbawiony praw administracyjnych gdyż jak się okazało nie tylko sama historia została skopiowana lecz także pare innych treści.
Przepraszamy użytkowników za to zdarzenie i dołożymy wszelkich starań by się one więcej nie powtórzyły.
Administracja NFS.COM.PL

 
Komentarze wyłączone
Ferrari w NFS:MW - ciąg dalszy  Napisał florek
15 maja 2006, 18:31
Jak zapewne niektórzy pamiętają, pisaliśmy już o nie jakim Arushanie, który pracuje nad modyfikacją do gry umożliwiającą granie Ferrari 360 Modena w wersji Spider.
Arushan nie zapomniał o informowaniu fanów gry o postępach w jego pracy, dlatego wczoraj zaktualizował fotki, jednocześnie opisując zmiany względem pierwszej wersji, czyli poprawione cienie i pozycje kół.
Fotki możecie zobaczyć pod tym adresem.
 
Nowe galerie i recenzje!  Napisał Kolarz
15 maja 2006, 15:46
Powstały kolejne galerie. Tym razem, za pomoc dziękuje bardzo userom Darth ZajeV, który nadesłał do nas kompletną galerie wszystkich samochodów [w wersjach stock] z gry NFS: U2 oraz NFS: MW oraz Frogsterowi za nadesłanie do nas recenzji NFS II SE oraz NFS: Underground 2.

Zapraszamy do obejrzenia tych galerii:

NFS: Underground 2

NFS: Most Wanted


Oraz do przeczytania recenzji:

NFS II SE - by FrogsterPL

NFS: Underground 2 - by FrogsterPLJeszcze raz dziękujemy, i ciągle zapraszamy do współpracy z nami. Chętnych zapraszam do kontaktu ze mną [Kolarz].
 
NFS: Carbon Trailer  Napisał fck
14 maja 2006, 12:23
Electronic Arts opublikowało film opisujący wszystkie projekty Electronic Arts. My prezentujemy Wam cały teaser NFS: Carbon.

Długość: 9 minutes 53 seconds
Jakość: DVDRip (niska/wysoka)
Rozszerzenie: Quick Time (MOV)
Wielkość: 25 MB/194 MB(Film EA na E3 - całość).

Low quality teaser
High quality teaser
 
Idź do strony  1 2 3 ... 170 [171] 172 173 174
Powered by NFSPlanet.PL/NFSPolska.EU @ 1999 - 2015
Zakaz kopiowania i rozpowszechniania treści zawartych na stronie bez zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia są wyłącznie własnością NFS Planet Polska
Jeśli zdarzy się sytuacja plagiatu jesteśmy gotowi wysunąć wnioski prawne w kierunku plagiatora.
Strona jest dedykowanym przez EA oficjalnym centrum serii NFS.
Fueled by E107 0.7 Core + poprawki i skrypty autorskie
Programowanie: (TriPax) Grafika: Sobiech
A part of T-Projects.NET Group

Witaj
Premiera
Sklep NFS
Sponsorzy
Partnerzy
Ankieta
Oferta
Czas generowania: 0.2684 sek., 0.1479 z tego dla zapytań. Zapytań do bazy danych: 51. Użycie pamięci: 1,210KB