Informacja
Zwiastun prezentujący tuning pojazdów + masa innych informacji  Napisał Manticore
26 lipca 2017, 18:03
W sieci właśnie ukazał się zwiastun prezentujący tuning pojazdów w Need for Speed Payback. Możecie obejrzeć go poniżej; większość z zaprezentowanych tutaj rzeczy została opisana w dalszej części newsa.Ponadto, na swoich stronach EA zaprezentowało więcej informacji o grze (klikając na nagłówek możecie przeczytać artykuły źródłowe).

Podział samochodów na klasy
Niestety, wygląda na to, że swoboda w doborze pojazdów znana z NFS Rivals oraz NFS2015 zniknie w Payback. Zostaną one podzielone na 5 klas wyścig, off-road, drag, drift oraz runner (do misji specjalnych); żeby wystartować w danym typie zawodów, musimy posiadać samochód z odpowiedniej klasy. Wyboru klasy pojazdu będziemy dokonywać podczas jego zakupu; każdy samochód będzie dostępny w 2-3 klasach. Wyjątkiem mają być wraki, które będzie można przerobić tak, żeby pasowały do każdej z 5 klas.

Wraki
Po odnalezieniu wraku, będziemy musieli go naprawić, aby pojazd był zdatny do użycia. Następnie możemy go przypisać do jednej z pięciu klas, a na końcu można go przekształcić w tzw. Super Build o podrasowanych osiągach i mocno zmodyfikowanym wyglądzie. Po naprawieniu wraku, pojawi się on też do kupienia w salonie samochodowym.

Sklepy
1. Salony samochodowe
W grze znajdziemy kilka salonów samochodowych. Każdy z nich specjalizuje się w innym typie pojazdów; dostępne modele będą się zmieniać z upływem czasu.

2. Sklepy z częściami
Będą one oferować części do tuningu pojazdów, a także możliwość ich instalacji bez konieczności powrotu do garażu. Podobnie jak w salonach samochodowych, towar będzie się zmieniać z czasem.

3. Garaże
W grze będzie ich pięć. Po wykupieniu wszystkich, gracz otrzyma dostęp do magazynu znanego z NFS2015 – z tą różnicą, że nie będzie w nim limitu posiadanych samochodów.

4. Stacje benzynowe
Po przejechaniu przez stację, wszelkie uszkodzenia wizualne pojazdu zostaną naprawione, a zbiornik nitro zostanie napełniony.

Unikatowe części tuningowe
Dostępne będą neony, kolorowy dym z opon, kolorowe płomienie nitro oraz możliwość obniżenia zawieszenia pojazdu.

Live tuning
Powrócą suwaki sterowania znane z NFS2015 (oddzielne dla każdej klasy), z tą różnicą, że będzie można modyfikować sterowanie pojazdu w czasie jazdy.

Tuning mechaniczny
Będzie można modyfikować sześć kategorii części. Zamontowanie kilku części od tego samego producenta może nam dać bonusy w postaci lepszych parametrów samochodu.

 
Komentarze

Do wystawianie komentarzy na tej stronie wymagane jest zalogowania się - zaloguj się lub kliknij tutaj , aby się zarejestrować.
Powered by NFSPlanet.PL/NFSPolska.EU @ 1999 - 2015
Zakaz kopiowania i rozpowszechniania treści zawartych na stronie bez zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia są wyłącznie własnością NFS Planet Polska
Jeśli zdarzy się sytuacja plagiatu jesteśmy gotowi wysunąć wnioski prawne w kierunku plagiatora.
Strona jest dedykowanym przez EA oficjalnym centrum serii NFS.
Fueled by E107 0.7 Core + poprawki i skrypty autorskie
Programowanie: (TriPax) Grafika: Sobiech
A part of T-Projects.NET Group

Witaj
Premiera
Sklep NFS
Sponsorzy
Partnerzy
Ankieta
Oferta
Czas generowania: 0.3198 sek., 0.2594 z tego dla zapytań. Zapytań do bazy danych: 35. Użycie pamięci: 1,113KB